Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a Facebookot...

Hogyan tudom a Facebookot személyesen, telefonon elérni magyarul mert elvileg lenni kell magyar elérhetőségüknek is mivel magyar nyelven is el lehet érni az oldalt?

Figyelt kérdés

2013. febr. 3. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A lokalizáció egyszerű webfordítás vagy önkéntesek munkája, ebből még nem következik hogy lenne országonként irodája a cégnek.
2013. febr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és akár egy külföldi elérhetőség e-mailben? mert már kezd az agyamra menni amit a facebook művel velem és jó néhány ismerősömmel... ok nélkül tiltják zárolják a fiókomat... vissza sem lehet hozni sehogy... 2-3 jelölésért vagy lájk ért letilt hónapokra... ha 3 nál több ismerősömmel beszélek chat en akkor is letilt mert hogy spam elek... mikor letilt rá kell menni hogy visszavonom az eddig kiküldött jelöléseket... de nem vonja vissza akkor sem ha egyenként megyek rá... kiírja h visszavonta de ha befrissítem az adatlapját akkor újból az van ott h jelölve van...
2013. febr. 3. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!