Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifis modemem van, de a wifi...

Wifis modemem van, de a wifi hálózatot nem mindig találja meg a telefonom. Még akkor se, ha közvetlenül a modem mellett állok, szóval nem a távolság a baj. Ez miért van és mit lehet csinálni, hogy álladóan működjön a wifi?

Figyelt kérdés

2013. febr. 5. 02:15
 1/7 Tirtl.Márkó válasza:
Nincs bekapcsolva a telefonodon a wifi.
2013. febr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Be van, de néha akkor sem találja :(
2013. febr. 5. 22:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nálam is előfordult... Már majd megőeültem, amikor kivettem az aksit a telóból, és kikaöcsoltam a routert is. Aztán aksi vissza, bekapcs, beállít keresésre, routert bekapcs, és megjött a kapcsolat.

Esetleg jelszót kér. Ennyi.

2013. febr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És az mitől lehet, hogy van amikor rendesen működik és megtalálja a telefon a hálózatot, de van amikor nem?
2013. febr. 6. 23:15
 5/7 alfonz64 ***** válasza:
esetleg másik csatornára kéne rakni. [link]
2013. febr. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Valamit állítani kell a router-en:

- csatornát (nagyon foglalt lehet egy csatorna, vagy csak a készüléked nem szeret egyes csatornákat)

- ideiglenesen a hibakeresés idejére kikapcsolni a titkosítást, vagy valamit állítani rajta

2013. febr. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A beállító felületet nem találom, hol van? Csak a vezeték nélküli hálózat telepítését látom, de én módosítani szeretném e meglevőt (a csatornát).
2013. febr. 19. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!