Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom bebizonyítani,...

Hogyan tudom bebizonyítani, hogy valaki más továbbított egy üzenetet az én facebook fiókomból?

Figyelt kérdés
Egy facebook beszélgetés végén láttam, hogy bal oldalt, az üzeneteket megjelenítő sávban egy idegen képe jelenik meg "továbbított üzenet" felirattal, de ez egy másodperc múlva el is tűnt. A sejtésem beigazolódott, kiderült, hogy az egész beszélgetés el lett küldve egy olyan személynek, aki nekem nem ismerősöm facebookon. Lehetséges, hogy valaki más be volt jelentkezve velem egyszerre egy másik gépről, és ő küldte el? Sajnos sok problémát okozott ezzel (ezért is gondolok szándékosságra), és be kéne bizonyítanom, hogy nem én voltam. Hogyan lenne ez lehetséges? IP címek vagy GPS koordináták vagy bármi jól jönne, sajnos én nem nagyon értek ehhez. (Az eset febr. 3.-án történt, tehát azóta már beléptem a facebookomba - ahol mellesleg semmi nyomát nem találtam annak, hogy elküldtem volna ilyen üzenetet).

2013. febr. 5. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:

sehogy , megmondod az illetőnek hogy nem te küldted.

változtass jelszót és a facebookon töröld az alkalmazások engedélyét.

Azért tudtak a fiókodhoz férni mert ráklikkeltél egy ilyen ki nézte meg a profilod, vagy más marhaságra

2013. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!