Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebooknál meglehet azt...

Facebooknál meglehet azt csinálni, h ha az ismerőseim likeolják a képeimet vagy ilyesmi akkor azt ne lássák a likeoló ismerősei oldalt ahol kiírja, h percről percre mi történik?

Figyelt kérdés
Szerintem ez szemétség,h hiába állítom be az adatvédelemnél,h a bejegyzéseimet,képeimet csak az ismerőseim láthassák ennek ellenére az ismerőseim ismerőse látják így simán a dolgaimat,ha pl.likeolja az egyik ismim a képem...mert ugye én is látom,azt ha az egyik ismerősöm lájkolja másnak a képét aki nem is ismerősöm....ez nagyon bosszantó...így millióan látják a dolgaimat,meg ugye simán lementhetik gondolom.nah elég bonyolultan írtam le a helyzetet,meg jó sokszor leírtam az "ismerős" szót,de azért értitek... XD 20/L.

2013. febr. 6. 13:44
 1/2 anonim válasza:

Erre nagyon nem figyeltem eddig, facebookon, de szerintem ha te látod az ismerősöd ismerősének a képét, lehet azért van mert nyilvánosra tette. Szóval ők nem állították be azt, hogy te ne láthasd, de ha te beállítottad, akkor sem fogják látni, ha likeolnak az ismerőseid. Amúgy mondták, hogy láthatóak a képeid mások számára is, vagy csak elképzeltem ez folytán?

Amúgy az ilyen kérdésekhez azt is hozzáteszem, hogy nem csak a te képeid láthatóak, miért lenne az embereknek szemet szúró ha meglátnák a képed amellett, hogy aznap még 200 másik képet is látnak?

2013. febr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
elképzelted*
2013. febr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!