Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték a facebook profilomat?

Feltörték a facebook profilomat?

Figyelt kérdés

Bejelöltem egy lányt ismerősnek vagy 4 napja, de nem fogadta el. Vagyis az adatlapján "ismerősnek jelölve" van feltüntetve. És nincs az ismerőseim között.


Ma ránéztem a chat-re, ahol csak egy ember szokott lenni, akivel beszélgetek. És ott volt egy másik lány, akit én nem jelöltem be ismerősnek, az ő adatlapján "megjelölés ismerősként" van. Viszont van két közös ismerősünk. De ezt akkor sem értem.


Valamint tegnap a kedvenceim között volt Bruce Lee (színész), akit szintén nem like-oltam.



2013. febr. 6. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:

nem törték fel, csak kitalálták a jelszavad!

SOS. javasolt jelszavat cserélni (ha még tudsz...) min. 15 karakteres legyen, és tartalmazzon felváltva, kis és nagybetűket számokat, spec. karaktereket is!

2013. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. febr. 6. 18:22
 3/9 A kérdező kommentje:
És hogyan kell jelszavat váltani úgy, hogy megmaradjon ez a profilom?
2013. febr. 6. 18:24
 4/9 anonim ***** válasza:

mivel nem vagyok faszbukk felhasználó, csak ennyit tudok segíteni...

[link]

2013. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én itt csináltam: Kijelentkeztem. A jelszó alatt: "Elfelejtetted a jelszavad?" Ezután: Identify Your Account.


A jelszavad visszaállításához kérjük, először azonosítsd a fiókodat.

Email, phone or Facebook username

Your name and a friend's name


Itt megadtam kétszer egy jelszavat, amit elküldtek az e-mail címemre.


Beléptem ezzel a jelszóval, de az a lány még mindig ott van a chat-nél, de az ismerőseim között még mindig nincs.

2013. febr. 6. 18:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Az ismerőseid között csak akkor lesz ott, ha ő is visszaigazolja, hogy tényleg ismer.
2013. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, de jelszó váltás volt, biztonsági kérdés is. És még mindig ott van a chat-nél. De majd még figyelem az adatlapomat, mi történik rajta, viszont nem akarom megszüntetni.
2013. febr. 6. 18:54
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt még szeretném megkérdezni, hogy valamilyen belső "weboldal" vírusírtó program létezik? Ami a weboldalról, ugymint facebook szűri ki a vírust, spamet, vagy hackelőt?
2013. febr. 6. 19:35
 9/9 anonim ***** válasza:

mozilla addblock program és vannak pluginok is amik kiszűrik a kéretlen reklám vagy spam robotokat.


Mozilla Firefox a legjobb, a Chrome egy batár rossz.

2013. szept. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!