Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kb. mennyi kattintás kell egy...

Kb. mennyi kattintás kell egy weboldalra, hogy azzal már lehessen valami kis pénzt keresni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 18:21
 1/4 A kérdező kommentje:

Úgy értem, ha én csinálok egy weboldalt, mennyit kell, hogy kattintsanak rá, vagy csak a látogatottság számít, hogy hányan nézik meg?

És ha igen, akkor milyen látogatottság kell?

2013. febr. 7. 18:23
 2/4 anonim ***** válasza:

négy számjegy / nap


és az is minél több

2013. febr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Drone007 ***** válasza:

Inkább az egyedi látogatók száma a fontos napi 100 már nem olyan rossz. Persze az átlagos kattintás is fontos.

A látogatottságot érdemes időkeretben figyelni, hogy havi szinten növekszik-e, a hét mely napjain nézik inkább, mely napszakokban. Abból kiderül, hogy munkahelyről, vagy inkább szabadidőben böngészik az oldalt.

2013. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ad.fly vagy hasonló oldalak fizetnek azért ha sokat kattintanak a weboldaladra de nagyon nagyon keveset. A magyar kattintás nagyon keveset ér. Ha angol nyelvű a weblapod és amerikaiak is nézik akkor megéri ,de különben nem. De ha nagyon pénz szeretnél online munkával akkor ezt tudom ajánlani [link]
2013. febr. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!