Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudám kitörölni a...

Hogyan tudám kitörölni a profilomat, vele együtt bejegyzéseimet a hoxáról?

Figyelt kérdés

2013. febr. 8. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A profilod törlését lehet kérni, de az összes hozzászólásod megmarad.
2013. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A jó francba!!! A bejegyzéseim biztosan megmaradnak? Vagy nem változtathatok rajta?
2013. febr. 8. 21:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, néhány fórumon van olyan gomb, hogy módosítás, én ha túl sokat fecsegtem személyes dolgokról, akkor utólag sokszor takarítok. De van olyan, ahol ez is csak mondjuk 1 órán át működik a hozzászólás után, azért, hogy ha mit tudom én hibát találsz javíthasd. De a hoxán semmi sincs, a nagyon gáz dolgokat kimoderálják, de amúgy az összes valaha volt emberke hozzászólása, meg mindene ott van.


Ha esetleg olyan, akkor megpróbálhatod kérni, hogy tekintettel arra, hogy túl sok részletet teregettél ki a családi életedről vagy valami töröljék már, de amúgy alapból nincs ilyen.

2013. febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm szépen a válaszod. Írtam a moderátornak, hogy nem-e lehetne kitörölni legalább azt a dolgot, ami elég személyes. Hát....remélem sikerül és készségesek lesznek.
2013. febr. 9. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!