Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tinydeal.com-hoz hasonló...

Tinydeal.com-hoz hasonló oldalak, ahol ilyen névtelen elektronikai cuccokat lehet rendelni?

Figyelt kérdés

egyedül a teanydeal-t ismerem, ott nézegettem is cuccokat, tervezem, hogy majd rendelek. A lényeg, hogy ingyenes legyen a kiszállítás, akárcsak tinydeal-en, és az árak is jók legyenek. Egyszer egy ismerős által hozzájutottam, egy ilyen készülékhez, igazából kettőhöz, de az első az 2 hónap után, egy horgászás alkalmával kiesett a zsebemből és a folyóba esett, és el is merült, de addig semmi problémám nem volt vele mintahogy a mostanival sem volt mostanáig (már egy éves elmúlt) csak állványos fúrót használtam, és ilyenkor egy polcra szoktam felrakni a telefont, úgy hogy lássam a képernyőjét ha valaki hív. A fúrószár elpattant, és természetesen a telefon képernyőjének pattant (miért is ne ugyebár... :D )

Szóval szeretnék most rendelni egy új ilyen névtelen készüléket, mert beváltak.



2013. febr. 9. 15:06
 1/1 hunika99 válasza:
Pandawil.com ez is kinai
2013. okt. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!