Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a jobb ha kábellal müködtet...

Mi a jobb ha kábellal müködteted a laptop-ot vagy kábel nélkül?

Figyelt kérdés
Kábel nélkül vihetem magammal de kábellal csak konektor közelben lehetséges. A gondom az,hogy nem tetszik a sok kábel nincs lehetöség az elrejtésére. De attól félek,hogy ha kábelnélkülivé teszem akkor azzal nem teszek jót az ún laptopnak. Csak komoly válaszokat szeretnék. Kezdö 60 éves vagyok.....

2013. febr. 9. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

laptopon egy kábel van csak, ami az aksit tölti. Azt mindenféleképpen fel kell tölteni, és teli aksival is csak jópár óráig bírja.


Egér lehet vezeték nélküli is.

Ha otthon vagy, akkor lehet így-úgy is használni, ha távolra mész, buszon nem kötöd bele a konnektorba.

2013. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz? Milyen kábel? Internet, töltő vagy egyéb külső eszközök?
2013. febr. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lindmayer ***** válasza:

az, ami bemegy a konnektorba, azt ajánlatos állandóan benne tartani(az akkumulátor kiémlése érdekében)

az internetre(routerre) lehet vezeték nélkül is csatlakozni, ha maga a router alkalmas rá

ugyanígy vezeték nélküli egeret is lehet kapni, és így is meg lehet úszni egy kábelt

tehát otthon ajánlom a tápkábel használatát, míg a buszon ezt nem is lehet használni

2013. febr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

60 éves és lehet,hogy még nő is ,

nos,

kábel nélkül egy laptop csak max kb 2-3-4 órán át működik,

utána muszáj bedugni a 230-as konektorba,

2013. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valószinü,hogy nem jól fogalmaztam a kérdésemet. Nem az elektomos feltöltö kábelra gondoltam hanem arra amire az van irva hogy "WLAN". Kábelnélküli csatlakozás. Egyébként köszönöm a válaszokat. Már kaptam segitséget. / Igen nö vagyok és szöke /
2013. febr. 10. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!