Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay-en ilyenkor mit lehet tenni?

Ebay-en ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Rendeltem valamit, ami szerintem szállítás közben megsérült, vagy lehet alapból selejtes volt, ezt nem tudni, és írtam az eladónak, aki mondta, hogy felad egy újat. Ha feladott volna egy újat, már 1 hónapja meg kellett volna jönnie, szóval abból nem lesz semmi, és már a leveleimre sem válaszol.

Ebay buyer protection úgy tudom csak a us ebay.com-on működik, ez mit jelent? ebay.com-ról rendeltem meg, de ez másabb, mint az amcsi ebay.com?



2013. febr. 10. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Az eBay.com-bol csak egy van, nincs olyan hogy ebay.com amcsi verzio, meg ebay.com nem-amcsi verzio.


Szerintem a buyer protection teged fedez, amennyiben az ebay.com-rol rendelsz, attol fuggetlenul, hogy hol laksz. De ha valaki tud linkelni ezt megcafolo irast, azt ertekelnem.


Szerintem irj az eBaynek, meseld el mi ujsag, ok majd felveszik veled meg az eladoval (ha tudjak) a kapcsolatot es a vegen ugyis te fogsz jol jarni, mert errol szol a buyer protection!


Sok sikert!


[link]

2013. febr. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!