Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube partnerként jogsértés?...

Youtube partnerként jogsértés? [Bővebben lent]

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arról lenne szó, hogy nekem most van 2 csatornám. Mind a kettő társítva vagy ugyan azzal az AdSense fiókkal, így bevételt szerzek velük.


Most szeretnék csinálni egy harmadik csatornát, amelyet szintén társítani szeretnék az AdSense fiókomhoz, DE erre a csatornára filmeket, meséket stb. szeretnék feltölteni.

Ez mennyire jogsértő? Milyen következmények lehetnek? Ha esetleg a harmadik csatornámat (amin a filmek lennének) letiltanák, akkor az hatással lenne az AdSense fiókomra? Vagy a másik kettő fiókra? Vagy ezek teljesen függetlenek egymástól?


Egyszóval: Milyen következményei lennének, hogyha meglévő 2csatornám mellé egy 3-at csinálnék filmekkel tele?


Köszönöm a segítséget ! :)



2013. febr. 10. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem éri meg filmeket feltölteni főleg ha partner vagy mert ki tudja melyik film milyen licenc-be van sorolva.Kérdésedre felelvén,az attól függ hogy mi áll abban a bizonyos szerződésben amit te a partnertetőddel írtál alá.A partnertetődnek (szerintem) mindegy hogy mit töltesz fel nekik csak a nézettség/feliratkozás számít.A youtube egy szabálysértésért nem törölnek max fekete pontot adnak úgy tudom 3 fekete pont jár a csatorna törlésével.Visszatérve nem lenne hatással de ezt még érdeklőd meg.
2013. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 5510 válasza:
Ez esetben az adsenseből is kizárnak, bár a legtöbb feltöltést fel fogja ismerni a rendszer, szóval szerintem alapból nem is fogsz tudni pénzt keresni vele.
2013. febr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem partnerség, hanem az amit a YouTube felkínál mindenkinek. Azaz bekapcsolhatod a videóidon a bevételszerzést. Ebből kifolyólag szerintem, csak letiltsák a bevételszerzést azon a videódon. De ez csak egy feltételezés.
2013. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

AdSense fiókommal van összekötve a YT csatorna.

Így kapok pénzt.

Ha pl. feltöltök meséket (pl. spongyabob), vagy TV műsorokat (pl. Gyanú árnyékában) egy harmadik csatornára.

Akkor az hatással lesz a többik 2 csatornámra ill. az adsense fiókomra? :D

2013. febr. 15. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!