Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne beállítani,...

Névtelenül nevű kérdése:

Hogyan lehetne beállítani, hogy a Google Chrome ban az új lap fülre kattintva azonnal a kezdőlap nyíljon meg? Mert most az utoljára használt nyolcat ajánlja fel. De én ezekre nem vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

2013. febr. 10. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Beállítások/Megjelenés/Új lap oldal módosítás/A következő oldal megnyitását jelöld be, és írd be a kezdőlap címét!
2013. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi, de a beállítások/megjelenés nél nincs új lap, csak ez a két opció:


- A "kezdőoldal" gomb megjelenítése /és itt a kezdőoldal be is állítható./

- A könyvjelzők eszköztára mindig látható


És ennyi. A kezdőoldal természetesen az általam kívánt oldal. Ha megnyitom a chrome-ot, akkor az jön be, ami a google.hu. DE! Ha egy második lapot nyitok mellé, vagy harmadikat, stb... akkor azok már NEM az általam beállított kezdőoldalt nyitják meg automatikusan, hanem felajánlják a nyolc utoljára látogatott oldalt, amelyekre én nem vagyok kíváncsi.

Na ez a bajom. Köszi hogy válaszoltál. Esetleg erre is van valami tipped?

2013. febr. 11. 11:46
 3/12 anonim ***** válasza:
A kezdőoldal gomb megjelenítése alatt van egy olyan, hogy "Új lap oldal" és mellette kékkel hogy "Módosítás". Ha erre rákattintasz, akkor előjön egy kis ablak, amiben két opció közül lehet választani: "Használja az új lap oldalt" vagy "A következő oldal megnyitása:" és mellette egy mező, ahova be lehet írni ill. másolni egy oldal linkjét. Szóval jelöld be a "Következő oldal megynitása" opciót, aztán írd vagy másold be a annak az oldalnak a címét, ami most kezdőlapnak van beállítva neked! Bocsi ha kicsit szájbarágós lett a leírásom, de remélem így sikerült elmagyaráznom, hogy mire gondoltam. :) Legalábbis nekem ez a tippem rá.
2013. febr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"A kezdőoldal gomb megjelenítése alatt van egy olyan, hogy "Új lap oldal" és mellette kékkel hogy "Módosítás". Ha erre rákattintasz, akkor előjön egy kis ablak, amiben két opció közül lehet választani: "Használja az új lap oldalt" vagy "A következő oldal megnyitása:" és mellette egy mező, ahova be lehet írni ill. másolni egy oldal linkjét. Szóval jelöld be a "Következő oldal megynitása" opciót, aztán írd vagy másold be a annak az oldalnak a címét, ami most kezdőlapnak van beállítva neked! Bocsi ha kicsit szájbarágós lett a leírásom, de remélem így sikerült elmagyaráznom, hogy mire gondoltam. :) Legalábbis nekem ez a tippem rá."


Köszönöm hogy próbálsz segíteni. Az a helyzet, hogy nekem oda eleve az általam megnyitni kívánt google.hu van és volt is mindig beállítva. Amit te javasolsz, az a kezdőlap ikonra való rákattintás -a házikó ikon - eredményét állítja. Természetesen nekem ez is, és az induláskori oldal is a google.hu, mert én ezt szeretem.

A problémám nem abból áll, hogy a böngésző elindításakor ne a google.hu nyílna meg azonnal, sem abból, hogy a kezdőlap -házikó- ikonra való rákattintáskor ne a google,hu nyílna meg szintén azonnal.

Nekem az a bajom, hogy amikor már megnyitottam a böngészőt, de szeretnék egy második, vagy harmadik ablakot is megnyitni, akkor hiába kattintok az új lap fülre annak reményében, hogy akkor ezen az új lapon is azonnal a google.hu lesz, mert ezt sehol sem tudom beállítani. Hanem ha új lapot nyitok, akkor eltérően a böngésző indításakor megnyíló google.hu -val, nem nyílik meg egyetlen új lap sem, hanem helyette felajánlja a nyolc legutóbbi általam használt lapot. Évek óta a chrome-ot használom, túl vagyok egy csomó windows és ezáltal chrome újratelepítésen, de ezt a problémát még soha nem tudtam megoldani.

Magyarul, ha egy új lapot nyitok, és azt szeretném, hogy az az új lap is a beállított kezdőoldal legyen, akkor ehhez nem elég az új lap fülre kattintanom, mert ekkor még csak a nyolc legutóbbi oldal ajánlását dobja fel a chrome, hanem egy második kattintásra is szükség van, mondjuk a házikó ikonra való rákattintásra, hogy végre ez az új lap is a kezdőoldal legyen.

Tudom hogy marhaságnak tűnik, de én nem akarom 2 kattintással elérni egy új lapon a fixen kívánt google.hu-t, hanem tudjak azonnal, egyetlen kattintással google.hu-t nyitni egy új lapon, úgy, hogy természetesen a korábban megnyitott is megmarad.

Hmm.

2013. febr. 12. 13:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Értem hogy mit akarsz mondani, de már látom, hogy sajnos az én elgondolásom sem jó erre. Azt hittem, hogy az új lapot módosítja, de nem. Sajnos nincs tippem rá. :(
2013. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem baj, köszönöm a segítőkészségedet. Talán nem is lehet megoldani ezt a problémát. Azért még várok, hátha valaki tud valami trükköt. Üdv. :)
2013. febr. 12. 19:19
 7/12 A kérdező kommentje:
Tehát senki.
2013. febr. 22. 10:20
 8/12 anonim válasza:
100%

Én is ezzel a problémával küzdöttem DE MEGVAN!

Egy bővítményt kell letölteni, és ott betudod állítani, hogy mit szeretnél új lapnak.

Itt tudod letölteni: [link]

2013. aug. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 BeLac válasza:

New Tab Redirect!

[link]

2013. okt. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 TheGugesz válasza:
Köszi ez nekem is kellet!
2013. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!