Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Port Forwarding. Mi lehet...

Port Forwarding. Mi lehet probléma?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy a TP-Link WR542G routeremen szeretném megnyitni (minecrafthoz)a 25565-ös portot de az egyszerűen nem akar működni. Írja hogy meg van nyitva, status enabled, DMZ-t disabled-eltem, biztosan jó ip-t írtam be meg már kipróbáltam 9millió lehetőséget de semmi nem segít..... [link] szerint nem nyittot ez a port az ip címemen......milehet a baj?

2013. febr. 10. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
A routered wan oldali IP címének első 2 számát írd be ide pl.: (192.168.*.*), mert lehet, hogy a szolgáltatós nem tud nyilvános ip címet adni.
2013. febr. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Wolfenstein2000 ***** válasza:

A router a wifi stickeknek kioszt egy-egy IP címet. Ha többen vagytok többet fog. Pl. Apádnak ezt osztotta ki: 192.168.1.100

Anyádnak ezt: 192.168.1.101

Neked ezt: 192.168.1.102

Szóval neked a portot a .102 végűre kell megnyitni.

Tipp: nyiss mindegyikre egy-egy portot, mert a router úgyowztja ki az IP-t, hogy aki aznap bekapcsolja elsőnek azé a .100, második 101, stb...

Tipp 2: az ip címedet meg tudod nézni úgy, hogy beírod a futtatásba hogy cmd.exe, majd abba beírod hogy ipconfig, és megkeresed!

2013. febr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!