Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A metin 2-be melyk a legjobb...

A metin 2-be melyk a legjobb karakter?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 09:25
 1/8 anonim válasza:
kezdetben harcos mert jol szintel, nagyobb lvl-en szerintem a sura és a gyógysámán, mert nagyon erösek párbajban ha jol vannak fejlesztve
2009. szept. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13. gyógyító sámán napi 3 óra játek 2 nap alatt. Azóta is megvan, és nincs is más. De egyébként szerintem a sura mivel az ismeri a mágiát, és a harcot is.
2009. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

A ninja is elég jó mert olcson fejlesztheted és a cuccai sem drágák...

elég ütöképes kari lehet belöle is

De egyébként a harcosok :-)

én személy szerint a mentált javaslom:)

52es karim csak ugy darál:P

2010. jan. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem is a gyogy saman mert nagyokat sebez,es vissza tudja tolteni az eletet.ha egysamannak g-es a kezelese,szinte lehetetlen hogy le utod :)
2012. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Attól fűgg. a mentálharcos jó de magasabb szintre a kardsurát javaslom lassan érik be. Ez ink PvM RE lehet kiváló. Ha PvPzni akarsz, akor BM sura(feketemágus) Hülyére veri a nála magasabb karikat is egy szintig. A hellelő mágust is , csakhogy rácáfoljak az előttem szólóra. bár kemény ellenfél lehet.
2012. aug. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 xKakashix ***** válasza:
Én a ninját javaslom! Egyébként mindegyik kari jó csak jól kell pontozni!! Nekem pl volt egy pvm-es tőr ninjám és csak a gyógysámi nyomott le!! :)
2013. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xKakashix ***** válasza:
bocs az pvp-s akart lenni!! xD de érted a lényeget
2013. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kuczbelandras10 válasza:

A németek a wp-t tartják a legjobb kasztnak, énis (skillek

1. penge 2.félelem 3.örvény 4.újjcsapás 5. kioltás 6.vértezés státusz int, vit 2:1 ha ezek kimentek 90,90re akkor mehet a többi az ügyességre.

2013. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!