Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért esik vissza csak egy...

Miért esik vissza csak egy eszközön az internet sebességem?

Figyelt kérdés
Van egy TP-LINK TL-WR740 típusú wifi-s router-em. A PC-ben egy TP-LINK TL-WN751ND típusú wifi-s hálókártyám. A PC-n az internetsebességem visszaesik egyik napról a másikra (van olyan hogy a speedtest nem tudja lemérni a sebességet mert csak kapcsolódik). A jelerősség KIVÁLÓ! Amikor így visszaesik a sebesség, akkor rámérek több eszközzel(telefon, netbook) is és azok tudják a maximum 10 Mbit-et. Ha újraindítom a wifis routert (adót), akkor a pc-n a sebesség 10Mbit, vagyis a maximum. Ezzel az bajom, hogy ideig-óráig tart. Úgy gondolom nem az módja, hogy mindennap újraindítsam a routeremet.

2013. febr. 11. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanilyen routerem van, és sajnos hajlamos befagyni néha. Van rajta egy led, egy csillag jel, annak lassan villognia kell. Legközelebb nézz rá, hogy ilyenkor villog-e. (Bár olyankor a wifi eszközök sem mennek, szóval nem tudom, ez-e a gond.)
2013. febr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor pc-n "befagy", akkor rámérek másik eszközzel és az adó router tudja a 10Mbit-et! A pc-nél van valami szerintem!?
2013. febr. 11. 12:48
 3/4 anonim ***** válasza:
A PC és a router közötti kábel az, amit a routerhez adtak?
2013. febr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A PC és a Router között nincs kábel, vezeték nélküli kapcsolat van! A pcben "TP-LINK TL-WN751ND típusú wifi-s hálókártya" van!
2013. febr. 11. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!