Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak nekem tűnt fel, hogy...

Csak nekem tűnt fel, hogy vírus terjed a Facebook-on?

Figyelt kérdés

Az üzemeltetők meg fogják akadályozni, vagy törölni kell mindenkinek az adatlapját?

Kezd összeomolni a face adatlapom, nem tudom használni.

és akárhol megyek fel az adatlapomra, sehol nem működik.

Magától küldözget vírusos üzeneteket másoknak. amikor fent sem vagyok. Gondolom nem csak egyedül vagyok ezzel.

az alábbi tüneteket is produkálja:

"...magától rámegy arra, h követ bizonyos (többségében török embereket) embereket. Folyton posztol az üzenőfalra..."



Ki mit tud erről?


2013. febr. 11. 23:51
 1/3 anonim válasza:
Olyan helyeken jártál,vagy olyan alkalmazásokat aktiváltál,amiket nem kellett volna.Szánj rá egy kis időt,nézd meg az általános,és a biztonsági beállításokat.Nézd meg az engedélyezett alkalmazásokat,és törölj,vagy tilts le mindent,amit zavarónak találsz.Ezt a problémát csak te tudod megoldani.
2013. febr. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát jah, az emberi hülyeség nem a facebook hibája...én 2008 óta 1x sem voltam vírusos, mert nem nézem meg az összes megosztott linket. összeomlani nem fog, de kiszűrni sem nagyon tudják, maximum úgy, hogyha semmit ne lehessen megosztani.
2013. febr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
legújabb infóim szerint már rengetegen tudnak a facen terjedő vírusról
2013. febr. 18. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!