Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi okozhatja ezt? Földönkívüliek?

Mi okozhatja ezt? Földönkívüliek?

Figyelt kérdés
Digi internetem van. Azt veszem észre az utóbbi időben, hogy minden nap kb. este 11-től elkezd akadozni az internetem és éjfél után szinte lehetetlen megnyitni bármit is. Felettébb érdekes a jelenség, már hosszú ideje tapasztalom, de még nem sikerült rájönnöm miért. Routert használok, de annak a hibáját kizárnám, hogy az okozza, mivel ha közvetlen csatlakozik a géphez akkor is ez van... A szomszéd nem hiszem, hogy lopja. Múltkor felhívtam a digi-t, de azt mondták, hogy náluk minden rendben...

2013. febr. 12. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a "felettébb érdekes jelenség" sajnos nálam is előfordul mostanában, többször is. Nincs routerem, a gép közvetlen csatlakozik a hálózathoz. Múltkor felhívtam a digi-t, pingeltünk egy jót, eredmény semmi, azt kiszúrta, hogy nagy az adatforgalmam felfelé. Mondta nem érti, mondtam pír tupír, kapcsoljam ki kicsit a klienst, valamit bütykölt még, oszt jó lett.
2013. febr. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És azóta nem fordult elő többet?
2013. febr. 12. 14:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Kétszer fordult elő az elmúlt két szombaton, most még csak szerda van... :-)
2013. febr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!