Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom egy weboldal...

Hogyan tudom egy weboldal teljes tartalmát lementeni?

Figyelt kérdés
hello. Találtam egy weboldalt amit böngészgetnék szívesen csak ottt ahol tehetném nincs net. Hogyan tudom a teljes tartalmat lementeni?

2013. febr. 12. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Több féle képpen megteheted:

Megnyitod az adott weboldalt, Fájl - Oldal mentése - A fájl tipusánál kiválasztod, hogy hogyan szeretnéd menteni.

Lehetőség van csak a HTML elmentésére, vagy minden fájlt is le menthetsz. Ha a HTML-t választod akkor később ha internet közelébe kerülsz csak ráklikkelsz és máris előtted lesz az oldal.

Én egyébként WORLD dokumentumba szoktam bemásolni az adott weboldal linkjét.Másolás után ügyelek arra, hogy a kurzor a web linkje után közvetlenül villogjon, ekkor nyomok egy ENTERT és ilyenkor bekékül a link és alá is húzza egy vonallal a program.

Több linket is begyűjtök így, majd odahaza csak megnyitom a World dokumentumot, nyomva tartom a Ctrl billentyűt és ráklikkelek az adott linkre. Automatikusan indul a böngésző és nyitja az oldalt.

2013. febr. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Drone007 ***** válasza:
100%

Előzőnek: WORLD dokumentum nincs, te valószínűleg word-re gondoltál... De az nem ilyesmire való. Célszerűbb ilyesmire a böngésződ könyvjelzőjét használni, a legtöbb jobb böngészőben elég jól lehet rendszerezni a könyvjelzőket.


Egy weboldal tartalmát lementeni nem egyszerű, mivel a weboldalak php forrásához nem férhetsz hozzá, ezért csak a legenerált html oldalakat tudod menteni. Ez viszont sokszorosa lehet területben az eredetioldalénak. Ha sok kép és videó van az oldalon, az ilyen un. tükrözés nagyon sok tárterületet emészhet fel. Ennek ellenére lehetséges: használd az ingyenes WinHTTrack programot.

Ebben beállíthatod, hogy hány link-mélységig töltse le a weboldal tartalmat. 3-4 szint elég szokott lenni egy átlagos tükrözéshez, de ha ennél mélyebre mész az már sok lehet.

A tükrözés után net nélkül is böngészheted a leszedett tartalmat, mintha csak a weboldalon lennél.

2013. febr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

HTTrack egy ingyenes ( GPL , ingyenes / szabad szoftver) és könnyen használható offline böngésző segédprogram.

[link]

letölthető, Portable verzióban is!

(használatához, nagyon sok segítséget találsz a honlapján)

2013. febr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

"csak ottt ahol tehetném nincs net."


így az #1 válasz..., "Én egyébként WORLD dokumentumba szoktam bemásolni az adott weboldal linkjét." ...bekezdéstől kilőve, mivel csak élő netkapcsolat esetén működik a hívatkozásra klikkelés!

2013. febr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
srácok a HTTrack a nyerő. Első kommentelő baromságot írt.
2013. febr. 15. 18:21
 6/8 anonim ***** válasza:
7%
Barom vagy Te !!!!!!!!!!!!
2013. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagy..
2016. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
16%
Nem írt baromságot
2017. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!