Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet kikapcsolni a...

Hogyan lehet kikapcsolni a google hirdetések funkciót Chrom böngészőn? A telefonomon is megjelentek a hirdetések, androidos alkalmazások közben. Folyt. Lent.

Figyelt kérdés
Egyre idegesítőbb, hogy nem tudok a youtube-on megnézni egy videót, mert a képernyőre teszi a hirdetést. A telefonomon pedig a kijelzőn foglalja a helyet. Akivel eddig beszéltem erről, senki nem látott még ilyet és senkinek nincs a telóján ilyen hirdetési sáv. Szeretnék megszabadulni a reklámoktól.

2013. febr. 14. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha új lapot nyírsz meg + jellel, ott látsz egy táskát, Chrome Web Store. Ezt nyisd meg, Chrome internetes áruházat látsz. Bal felső sarokba írd be: Adblock Plus. (ez a reklámblokkoló). Telepítsd, külső szűrőnek Hufilter,német román kell. [link]
2013. febr. 14. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, a gépen kiválóan működik, eltűntek a zavaró reklámok. A telefonomon (samaung galaxy mini) azonban nem tudtam bekapcsolni. Letöltöttem, de nem sikerült megfelelően beállítani, most is mennek a reklámok. További segítséget kérek.
2013. febr. 15. 01:52
 3/3 anonim ***** válasza:

A felugró reklámokat is le lehet tiltani a Chrome-ban.

Samsung Galaxy 3: nálam is futnak a böngészőjében a reklámok. Nem tudtam letiltani.

2013. febr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!