Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy bár 1, 0...

Bathory78 kérdése:

Miért van az, hogy bár 1, 0 Gbps sebességű netem van, mostanában 3.2.3-as torrenttel is állandóan ingadozik a letöltés?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy hiába seedelnek valamit 150-en, hol 2,5 MB/s-kel tölt, aztán azonnal csökkenni kezd akár 100 kB/s-re, majd szép lassan vissza, és így tovább. Korábban ezt nem tapasztaltam, gyengébb sávszélességnél is megbízhatóan ment a letöltés folyamatosan 1,4-gyel legalább. Most az elvileg triplán gyorsabb netemmel folyton ingadozik... Vélemény/ötlet?
2013. febr. 14. 00:07
 1/4 anonim válasza:
1 Gbps-os netet egy szolgáltató sem ad, szóval el vagy tévedve.
2013. febr. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez most seed szerver lenne?
2013. febr. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha seed szerver lenne akkor igen naív vagy ... :D 60.000ft / hónap a dedikált G. vagy több a tököm se emlékszik rá
2013. febr. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

30 megás a netem, a netkapcsolat tálcaikonja mutat 1,0 Gbps-et.

Torrent mellett kipróbáltam free userben egy 140 megás albumot leszedni több szerverről, és az is lassabban jött le, mint amikor 10 megás netem volt (most kb. 50kbps-kel, ami lófütty!). Szóval bár hülyén hangzik, de mintha minden letöltés lassabb lenne, mióta váltottam 10 megás netről 30-asra. :) Lehet, hogy én vagyok láma, de nem értem, mi ennek az oka.

Van tehát ötlet, miért ingadozik a letöltés?

2013. febr. 14. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!