Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell egy bizonyos...

Hogyan kell egy bizonyos weboldal összes adatát törölni a böngészőből? (részletek alább)

Figyelt kérdés
Tehát arra van szükségem, hogy teljesen elfelejtsen egy bizonyos weboldalt a böngészőm! A Böngészés előzményei, letöltés előzmények, gyorsítótár, cookie-k, webhelyadatok, mentett jelszavak, automatikus kitöltési űrlapadatok, szóval minden! Webes fejlesztés teszteléséhez kellene. Használok Firefox-ot is meg Chrome-ot is, mindegy melyikkel lehet.

2013. febr. 15. 09:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Hmm... most gondolkozok, erre nem alkalmas ha pl. Chrome-ot inkognitó módban használom? Akkor hozzáfér a mentett adatokhoz vajon?
2013. febr. 15. 09:58
 2/6 A kérdező kommentje:
Ááá... kipróbálhattam volna mielőtt hülyeséget írok, az inkognitó mód nem megoldás.
2013. febr. 15. 10:00
 3/6 Antimod ***** válasza:

Firefoxban van a beállításoknál egy előzmények törlése lehetőség, és annak is külön beállításai. Ha ott mindent bepipálsz, akkor elvileg mindazon infók törlődnek, amelyeket felsoroltál.

Egyébként van egy webdeveloper extension is, amivel menet közben is tudsz törölni cookie-kat, munkameneteket stb. az is nagyon hasznos lehet.


Feltételezem a Chrome-ban is van ilyen lehetőség, de pontosan nem tudom, hol.

2013. febr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Antimod ***** válasza:
Mondjuk ezzel vigyázz, mert minden weboldal adatát törlöd így.
2013. febr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, pont ez vele a gondom nekem is, arra lenne szükségem, hogy csak egy weboldal adatait töröljem.

A lényeg az lenne, hogy lássam pontosan hogy viselkedik egy weboldal egy új látogató számára?

2013. febr. 15. 10:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Basszus, most kaptam egy jó ötletet kolegátol, telepítek egy 3. böngészőt, amit direkt csak erre használok (pl. Opera) és ott mindig minden adatot törlök. Ennyi. :)
2013. febr. 15. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!