Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kaptam egy levelet a LinkedIn-...

Kaptam egy levelet a LinkedIn-től, hogy: Confirm that you know X. Y. Mivel jár, ha rákattintok? És Miért kell ez valakinek illetve a LinkedIn szolgáltatásnak?

Figyelt kérdés

2013. febr. 16. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:

bizonsági okokból, SOSEM kattintunk ilyen hívatkozásra!

(ha, még is kíváncsi vagy rá, mit tartalmazhat, kijelölés, másolás, beillesztés a böngésződ címsorába.

és ha veszélyes, így még véletlenül sem okoz gondot a gépeden, ha megfelelő Tűzfalad, víruskergetőd van.

(nem engedi megnyitni, ha veszélyt sejt, bármelyik.)

ha nem konkrét http://.... link, akkor jobb klikk a linken, Hívatkozás másolása, beillesztés a böngésző címsorába... a járható út.

2013. febr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. febr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
engem most nem a biztonság érdekel, hanem az, ha én nem vagyok regisztrálva ebbe a LinkedIn rendszerbe, akkor miért kéne bármi infót adnom magamrol, akér csak egy vissazjelzéssel is? Engem felvettek, na és?
2013. febr. 16. 14:04
 4/7 A kérdező kommentje:
A wikipédia bejegyzésből egyébként nem tudtam meg, hogy mire is jó pontosan ez a LinkedIn és miben más mint az iwiw vagy a Faszbook, és azt se hogy az üzleti jelző mit jelent.
2013. febr. 16. 14:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ez az oldal, üzleti jellegű lehetőségek, szakmai kapcsolatok építése, egyéni karrier építés, stb. megkötésére, létrehozására alkalmas közösségi portál!

[link]


...a kapcsolatfelvétel (Re-connect)

régi osztálytársak, kollégák megkeresésének a lehetősége, itt csak másodlagos profil.

Első az üzleti szféra. (az oldal szakszerű használata, Min. középfokú angol tudást feltételez)

2013. febr. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek a Linkedinnel kapcsolatban. Itt: [link] vagy itt banki.tamas@linkedin-kepzes.hu vagy telefonon: +36 70 9328054-en.
2013. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom a választ itt se fogom megtudni, biztos titkos.
2013. márc. 3. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!