Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a franc a Fészbuk bejelentk...

Mi a franc a Fészbuk bejelentkezési oldalán az a párocska?

Figyelt kérdés

Tegnap jött ki, de semmi infó, hogy miért vagy mi az...

Kilépéskor is ott vannak.



2013. febr. 16. 18:59
 1/7 A kérdező kommentje:

Erről van szó:

[link]

2013. febr. 16. 19:07
 2/7 anonim válasza:
nekem még egyszer sem adta ki:DD
2013. febr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Senkinek sem az ismerőseim közül, ezért nem értem, hogy nekem miért...
2013. febr. 16. 21:45
 4/7 anonim ***** válasza:
nekemseadtamégki
2013. febr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg egy kisfiú van ott állandóan, aki mutatja hány halat fogott...
2013. febr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerintem valami vírusféleség volt, bár nem értek hozzá.... Egy ismerősöm kapott egy értesítést, hogy bejelölték őt egy posztban. Rákattintott, az fb kidobta őt és aztán nem engedte bejelentkezni és mire belépett, látta, hogy lájkolgatva van nála egy csomó oldal, olyanok, amiken nem is járt.

Én e-mail-ben kaptam üzit, hogy a fent említett ismerősöm bejelölt valamiben. Az e-mailt kinyitottam, volt még pár név az enyémen kívül, de a poszt linkjére nem kattintottam rá. Aztán lefuttattam a Ccleanert és mikor köv. alkalommal felmentem az fb-re, onnantól ott volt a kép. A Comodo semmit sem talált. Itt azt írtátok, hogy nálatok nincs ilyesmi, meg mások is azt mondták, ezért újraraktam a gépet. Most már eltűnt.

Nekem idegen oldalak nem voltak lájkolva, semmi változás nem történt, csak ez a kép.

2013. febr. 17. 13:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és egyszer nekem is azt írta ki, hogy rossz a jelszó és nem engedett be
2013. febr. 17. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!