Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem engedi telepíteni a...

Nem engedi telepíteni a Google Chrome-t, valami find 22 alap weboldal mindenhol, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Noss az lenne a gondom, hogy ugye bejött ez a find22 és nem bírtam sehogy visszaállítani alap webhelynek a google.hu-t ezért gondoltam majd újrarakom .. igen ám de most meg nem engedi feltelepíteni .. ezt a hibaüzenetet kapom:"A telepítés nem sikerült. A Google Chrome telepítő indítása sikertelen."

Ja és akkor hogyan lehetne eltávolítani mindenhonnan azt a find 22-t

Kérlek segítsetek.. :/


2013. febr. 16. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
használj operát a chrome haldoklik!!
2013. febr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de én ezt szoktam meg... mindenképpen ez kellene
2013. febr. 16. 23:53
 3/7 anonim ***** válasza:
sajnálom de nem tudok segiteni.
2013. febr. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ugyan ez a problémám telepítéssel kapcsolatban. Esetleg azóta sikerült megoldani? ha igen érdekelne hogyan
2014. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sajnos már egy éve történt... de sikerült megoldani de már fogalmam sincs hogyan de nem lehetetlen.. szval bocsi :S
2014. jan. 5. 13:22
 6/7 anonim válasza:
:( Azért köszi a választ:)
2014. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igazán nincs mit :) ha eszembe jut valami írok üzit
2014. jan. 8. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!