Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 3 hiba egyszerre? Ezek egymásb...

Dawe96 kérdése:

3 hiba egyszerre? Ezek egymásból adódnak? (Hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Helló!


Szóval van egy nagy problémám. Vagyis 3 is,de nem hiszem, hogy ezek összefüggenek, bár nem tudom.

Szóval adott egy router, amiről 2 laptop és egy, alkalmanként 2-3 telefon működik.

Van egy úgynevezett netbook, amivel a gondom lenne.

Szóval 15-én este csak úgy váratlanul, alvó állapotból visszatérve nem lehetett csatlakozni az internethez. Amit ír: Korlátozott hozzáférés.

Igenám, de ezzel egyidőben nem működik rajta a tűzfal sem.

Ezt ha be akarom kapcsolni, kapok egy hosszú hibakódot:

0x8007042c.

A 3. gond, ha meg akarok nyitni egy weboldalt (Chrome-ban),akkor a 137-es hibát kapom.


Már kértem több embertől segítséget, de nem jutottunk egyről a kettőre. Próbáltam más böngészővel, netes fórumokon választ találni, de semmi. Az adaptert letiltottam, majd engedélyeztem. Kábeleket megnéztem, minden oké. Az a fura, hogy minden más eszköz megy, csak ez az egy laptop nem.


Ha ebből valaki rájön, hogy mi lehet a gond, azt nagyon megköszönném. Remélem nagyjából azért érthető amit leírtam, de ha van kérdés, akkor várom.


Köszönöm!



2013. febr. 17. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kártevő áll az egész mögött hisz a tűzfal csak úgy magától nem fog kikapcsolni. Ha a vírusirtó működik akkor futtass le egy alapos ellenőrzést.
2013. febr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Üdv van egy szép virus a gépeden

[link]


Lefordítottam amit írtak :


Ön fut vírusirtó, de nem ellenőrzi a malware. Eltávolítása malware. Fuss TDSS Remover és / vagy a Malwarebytes.


Run TDSS Killer

[link]


Ha nem, öröm, töltse le és telepítse Malwarebytes. Futtatás frissítéseket. Run beolvasni

www.malwarebytes.org

2013. febr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm, a Malwarebytes talált 46-ot.

DE! az a baj, hogy még mindig nem engedi sem a tűzfalat bekapcsolni, sem csatlakozni. más ötlet?

2013. febr. 17. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!