Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért jelennek meg minden...

Miért jelennek meg minden oldalon furcsa reklámok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már egy ideje észrevettem, hogy az oldalak aljába megjelenik egy reklám. Pl.: Download Now, Legyen amerikai állampolgár stb... És megjelenik itt is gyakorikérdéseken. Szedtem már le Toolbar eltávolítókat, reinstalláltam a böngészpket semmi sem használt. Firefox, Chrome, Explorer mindenhol főként külföldi oldalakon jelenik meg. Tudnátok segíteni mivel tudnám törölni? Ki van hasonló helyzetbe?

Képek:

[link]

[link]

Köszönöm előre is!



2013. febr. 18. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Reklámeltávolító kell. AdBlockPlus (firefox és chrome böngészőben) leszedi a legtöbb oldal összes reklámját automatikusan, de kézzel is hozzáadhatóak így mindent el tudsz távolítani. Így sehol nem kell ilyen tartalomba ütközni, akár zavarja a képernyő tartalmát, akár csak ott van feleslegesen és sokszor indokolatlan mennyiségben.
2013. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, de érdekes módon pl. ha suliba vagy telón nézem semmilyen oldalon nem jelenik meg :-/
2013. febr. 18. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem települt a gépedre reklámprogram?

Futtasd le ezt a gépen: [link]

2013. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, amugy vab vírusírtóm, avast
2013. febr. 18. 18:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Chrome-nál,firefoxnál a kiegészítők letöltésénél beírod a keresőbe hogy adblock plus,majd amikor megjelenik,mellette a telepítés gomb,és nincs több reklámprobléma.
2013. márc. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!