Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy csinálják egyesek a...

Hogy csinálják egyesek a facebook-on, hogy több ezer ismerősük van?

Figyelt kérdés
Nem hiszem,hogy valóban ismernének annyi embert.Én meg,ha bejelölök valakit a facebook-on már rögtön figyelmeztetést küld,és le is tiltja a bejelölés funkciót.

2013. febr. 18. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
bolog-boldogtalant bejelölnek (hozzájuk nagyon hasonló, a profiljukból "lenyomozható luzereket") olyanokat, akik örömmel visszajelölnek.../ezzel, (szerintük!)nekik is növekszik az imázsuk, a "megbecsülésük"!
2013. febr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
attól függ, mennyi a sok, szerintem olyan 2000-en felül már igen. tegyük fel, általános iskolában is volt 1 csomó haverod, akivel össze is futtok, ugyanez középsuliban is megvan. ezen kívül mondjuk egy kisebb városban laksz, ahol könnyebb kapcsolatot tartani. mondjuk ez kortól is függ, én pl 20 vagyok, és van 1200 ismerősöm, akivel ha nem is folyamatosan, de egy hónapban biztos beszélek a felével 1-2 mondatot, nem túlzok :D az a generáció, aki ezen nő fel, azoknál egyre természetesebb a netes haverság, nem várhatod el tőlük, hogy csak a személyes ismerőseik legyenek fb-n, mert akkor 10 ismerősük sem lenne(ez meg persze szomorú, és szerencse, hogy én időben kikerültem ebből a generációból).
2013. febr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Peti1988 válasza:
Nekem pl. összesen 6 ismerősöm van, abból talán 4-et ismerek élőben.. minek több? csak azok az ismerőseim akik nekem fontosak, vadidegeneknek semmi közük az életemhez, akinek 100-nál több ismerőse van facebookon, annak pszichológusra van szüksége. 24/F
2013. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. elég öregek hozzá (általános, középsuli, egyetem, munkahelyek, rokonok, stb.)

2. népszerű. két ilyen ismerősöm van, mindkettő zenész, egyik tanár, következtetésképp ott vannak a tanítványok is a facebookján, volt tanítványok, rajongók, de amúgy is ismeri az egész város...

másik szintén zenész, szóval rajongók, meg bulikat szervez, van egy vagon ismerőse. biztos nem ismernek mindenkit személyesen, de azért rengeteg az ismerősük alapban is.

2013. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!