Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne megcsinálni,...

Hogyan lehetne megcsinálni, hogy működjön?

Figyelt kérdés
A sulimban van wifi, de levan kódolva. A jelszót kiderítettük, ezért hozzá tudtunk kapcsolódni(A telefon ki is írja, hogy csatlakoztatva), de viszont az a baj, hogy nem tölt be semmise:S Az adminfelületre(192.168.1.1, 192.168.1.0 -ra se reagál semmit) Tudom, hogy valahogy meglehet csinálni, mert vannak a suliban emberek, akiknek működik, rendesen betölt mindent(én is láttam, szóval nem kamu), de nem akarják elmondani, hogy hogy csinálták meg, mert akkor sokan használnák és belassulna. Lehet az a gond, hogy ugyanazt az IP címet akarja nekem kiosztani a router ami már használatban van?

2013. febr. 19. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Sehogy, nem értesz hozzá, nem is fog működni.

Miből gondolod, hogy a router olyan címet oszt ki, amit már használnak? Miből gondolod, hogy nincs MAC filter? Miből gondolod, hogy az a két cím valamelyik-e a router címe?

2013. febr. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pont ezért írtam ide ezt a kérdést, mert nem hogy kéne működésre bírni.

Mivel irtam, hogy másik embereknek működik, ezért gondolom nincs mac filtering. Az a két cím általában a router beállitási felülete...

2013. febr. 19. 23:06
 3/6 A kérdező kommentje:
*Nemtudom
2013. febr. 19. 23:06
 4/6 anonim ***** válasza:

miért nem az iskolás haverjaidat kérdezed erről,hisz ők képben vannak,

miért a vadidegenektől várod a választ ?

2013. febr. 20. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mint korábban írtam: "de nem akarják elmondani, hogy hogy csinálták meg, mert akkor sokan használnák és belassulna."
2013. febr. 20. 06:48
 6/6 anonim ***** válasza:
A konfig felület az átjáró címe általában. Ugyanakkor ez is bizonyítja, hogy az IP egy pici átírása, már akadályt gördít a nem kívánatos elemek elé :)
2013. febr. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!