Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet internetes...

Hogyan lehet internetes nyereményjátéknak álcázott előfizetést megszüntetni, ha a megadott elérhetőségek nem érhetőek el?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 09:35
1 2
 1/12 anonim válasza:
Amennyiben nem tudod őket elérni, akkor simán csak az Outlook-odban, Eszközök - Szabályvarázsló menü alatt tíltsd le a feladót, és akkor nem fog több levél érkezni tőle.
2009. szept. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem levél érkezik. A neten rákattantam egy nyerj dell notebookot-ra, válaszolni kellett 3 kérdésre és, ha jó a válasz, akkor részt veszek a sorsoláson. Jól válaszltam és kérdezték a mobilszámomat a sorsoláshoz. Megadtam. Semmiféle előfizetésről nem volt szó. Fél percre rá kaptam egy sms-t, hogy előfizettem valamire, ami 500.-Ft és már is küldik. A vicces az, hogy a mobilom nem tudja fogadni, tehát nem is tudom, mi az, de tényleg küldtek, többet is. A hirdetésben ott állt pár lehetőség a lemondáshoz, mobilszám , sms szöveg, nethely. A mobolszámon egy gép veszi fel, ahol kérik a megszüntetéshez a mobilszámot, de minden szám " nem értelmezhető ", a menübe való visszatéréshez nyomd meg a csillagot, de nem reagál rá, az sms szövegről visszaírja, hogy hibás, a nethely nem található. Nem tudom, mit tehetnék még, nem merem feltölteni a kártyámat, mert egyből küldik ezeket a valamiket rá ( 500.-Ft/sms-ként )
2009. szept. 9. 14:54
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hoax (megtévesztő email) áldozata lettél. Nem szabad mindenre rákattintani, SOHA SEMMIT nem kaphatsz ingyen a netről. Se mobilt, se laptopot, semmit. Ellenben mellékletként fertőzést nagyon könnyen.
2009. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Írd ki az összes mobilszámodat, amit nem kártyára mentettél, aztán cseréltesd le a szoftvert a mobilodon, ha ez se használ, cserélj SIM-kártyát (mobilszámot is). A szolgáltató tud segíteni. Sajnos nagyon nehéz megszabadulni ezektől, erőszakosak.
2009. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tényleg segítettek. Átgondoltam a dolgot és bementem a szolgáltatóhoz, ahol letiltattam az emelt díjas szolgáltatásokat. Tudom, hogy ez nem a reklám helye, de a pannonos hölgy szenzációs volt. Hol is tartana ez az ország, ha mindenki ilyen jóindulattal végezné a munkáját !! Köszönöm a válaszokat !
2009. szept. 10. 16:21
 6/12 anonim válasza:

Szerintem, egy pert megért volna...

legalább a weboldalt megmutathatnád, és a történetedet leírhatnád a fogyasztóvédelemnek!!

2009. szept. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A weboldalt első nap nem is találtam, de a pannonos hölgy már a cím felénél rákérdezett, mert nem csak én jártam így. Azzal vigasztalt, hogy már gyakorlatuk van benne, hogyan kell intézni, mert olyan sokakat vertek át. A lemondó sms szövege is naponta változott. A fogyasztóvédelemmel nincsenek jó tapasztalataim. Kétszer volt velük dolgom, de egyik sem volt hasznos.
2009. szept. 16. 23:13
 8/12 anonim válasza:

Sajnálom, de az ilyen hivatalokat üldözni kell... :)Mese nincs. Sajnos...:S

Mindenesetre kapják vissza 5szörösen a bunkók, akik így becsapnak másokat...

2009. szept. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Ma jött két LOTTERY, egy hamis banki levél, két "nyertél több éjszakát ingyen egy luxushotelben", hérom "ingyenes zene- és filmletöltés", illetve afrikai ügyvéd milliárdos örökösét keresi (aki te vagy), de ki kell fizetni az illetéket. MIND internetes csalás.
2009. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ilyen " nyertél egy üdülést " már én kaptam, azt írták, hogy két személy részére szól. Erre visszaírtam és megkérdeztem, hogy fizetéskiegészítéssel módosítható-e 3 fő részére, gondoltam, akkor együtt megy a család. Az is megjelöltem, hogy banki átutalással fogok fizetni. Erre visszaírtak, hogy nincs elegendő összeg a bankszámlámon. Rám tört a frász, mert nem közöltem a bankom nevét, akkor honnan tudják a számlám adatait. Bementem még aznap a bankomba, OTP, ahol egy vállrándítással elintézték, mondván ez csak egy trükk, nem kell vele foglalkozni. Azóta az ilyen leveleket egyből kukázom és a bankot fogok váltani. A fenti problémánál viszont nem voltam eléggé éber, de ez többé nem fordul elő.
2009. szept. 20. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!