Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legmegbizhatóbb,...

Melyik a legmegbizhatóbb, leggyorsabb, legesztétikusabb "internetezősprogram"?

Figyelt kérdés
Google Chrome-m van. Ez jó ilyen szempontból? Indokot is...
2009. szept. 9. 15:54
 1/7 anonim válasza:

A Chrome/IE sandboxban fut, nehezebb bennuk biztonsagi hibat eloidezni. Az Opera csilivili, a Firefox meg kicsi, gyors. De van meg vagy 20 masik kisebb bongeszo.


Ami a negativumokat illeti, csomo oldal szetesik Chrome alatt, az Opera reccsen, a Firefox zabalja a memoriat, az IE meg egy rakas sz@r (raadasul a legelterjedtebb bongeszo, es a legtobb biztonsagi problema is ebbol fakad).

2009. szept. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Probáld meg a Firefox-ot nincs tuti böngésző de ők jó úton haladnak hogy az legyen .
2009. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a Firefox-ot javasolnám.
2009. szept. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A legjobban bevált a Google Chrome, de úgy, hogy a telepítés után a Csavarkulcs alatt Könyvjelzők és Beállítások importálása. A Mozilla Firefox összes beállítását átveszi, sokkal kevesebb memória kell hozzá és meg egyszer sem omlott össze. (Van benne összeomlások elleni védelem).
2009. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Chrome nálam soha nem esett még szét, nincs vele semmi gond, megbízható és gyors. Én nyolc évig csak Firefox-ot használtam, most már csak tartalék a gépemen. Lassú és összeomlósz...
2009. szept. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem omlott össze a Firefox.
2009. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3.02,3,4,5 sorozatban, legutóbb a 3.5. Összeomlás Firefox-ban: műszaki hiba. Két év alatt ennyire emlékszem. Egyébként a Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer neve: BÖNGÉSZŐ (Browser).
2009. szept. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!