Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lejár a UPC hűségidőm. Hogy...

Gipsz Jakab24 kérdése:

Lejár a UPC hűségidőm. Hogy csináljam hogy ne járjak rosszabbul?

Figyelt kérdés
Nos, 1 hónap múlva lejár a hűségidőm. Internetről van szó. Szeretném megtartani, de csak abban az esetben engedi a szolgáltató ha módosítom a csomagomat nagyobbra ergo drágábbra vagy marad ez, hűségidő nélkül, de akkor hónapról hónapra többet fogok fizetni. Most több mint 5ezret fizetek egy olyan csomagért ami új előfizetőknek 3200Ft-ba kerül. A legjobb az lenne ha lemondanám ezt a szerződést és kötnék egy újat, legalábbis ezt szeretném elérni.... csak a bökkenő hogy 3 hónap a lemondási idő. Hogy csináljam hogy jól jöjjek ki belőle? Valakinek van már ebben eredményes tapasztalata?

2013. febr. 23. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak paráztatanak téged. Ha lejárt a hűségidőd akkor tovább nem fizeted,ha nem akarnak jobb feltételeket adni.
2013. febr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is igy csináltam egy másik szolgáltatónál. Ott is felmondási időt emlegettek amikor már lejárt a hűség. Nem fizettem és nem is használtam a netjüket. Nem tudtak mit csinálni.
2013. febr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lejárt a hűségidőm a Upc internetemre, akkor 4500 Ft volt az általam fizetett díja, míg az új belépőknek csak 3000 Ft. Én felhívtam őket, hogy felmondom, mert van olcsóbb ajánlat is nálunk, erre felajánlották nekem is 3000-ért. Ennyi.
2013. febr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első kettőre ne hallgass,

11:13 írt neked jót,

2013. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké. köszönöm szépen a válaszokat.
2013. febr. 24. 11:12
 6/6 Nadetényleg ***** válasza:
Egyébként meg olyan nincs, hogy lejárt hűségidőnél 3 hónapos felmondás. Az 8 nap.
2013. febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!