Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol érdemes honlapot reklámozni?

Hol érdemes honlapot reklámozni?

Figyelt kérdés

Már megvan a havi 2200-2500 látogató 3 hónap alatt, de szeretnék legalább 3000-t...hol lehet reklámozni ahol tényleg sokan megnézik, és lehetőleg olyan látogatók kellenének akik tényleg megnézik az oldalt nem csak odakattintanak...mozi és film a főtémája az oldalamnak, ezen belül is a képek, de azért van már is persze...cikkek és glitteres animációk hasonlók...


Szóval szeretnék egy olyan reklámlehetőséget ahonnan tényleg sokan jönnek, és nem csak egy kattintás ereéjig...


Szívesen fizetek érte pár száz forintot ha SMS-ben elintézhető és tényleg megbízható...de többezret már nem tudok kifizetni...



A google-t kérlek ne ajánjátok mert mindenkinek azt ajánják, de egyrész bonyolult megszervezni, és 10 000 forintom nincs, azokért a kattintásokért pedíg nem akarok fizetni akik csak rákattintottak és bezárták az oldalt...


Vannak gportálos oldalakon a 220 forintos SMS hírdetőfalak azokat még szeretem, mert nem drága és a hírdetésem hetekig is ottmarad, még eg ylátogatotabb oldalon is :) Tudtok oldalt ahol nagy a látogatottság és van ilyen fal? Vagy tudtok olyan jó honlaphírdető lehetőséget ami megéri?


2009. szept. 9. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Bannercsere?


[link]

2009. szept. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia !

Én nekem ugyanez volt a gondom pár hónapja !

Regisztráltam elég sok (kb 8-10 ) bannercsere oldalra , és kirakosgattam a bannereket elosztva az oldalon (hogy ne tűnjőn soknak). Ebből is származott egy elég jó pár nem annyira jelentős látogatottságnövelés.

A nagyonsok növekedést a GOOGLE-re való OPTIMALIZÁLÁS hozta. Sajnos hiába mondod, hogy ezt mondják mások is, de ez tényleg nagyon meg tudja ugrasztani a látogatottságot.

Nekem mostmár olyan napi 300-400 látogató van az oldalamon.. ami 3 hónap alatt 35.000 látogatót jelent..

2009. okt. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekem napi 100 és igyekeztem optimalizálni az oldalam, de az valahogy kevés...
2009. okt. 10. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!