Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Regisztráltam TUMBLR-re de...

Regisztráltam TUMBLR-re de semmit nem tudok, mit kell csinálni? Annyit tudok hogy képeket lehet rá tölteni meg ilyen gifeket. Hogy kell elinditami? Valaki légyszi irja le részletesen!

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 21:37
 1/1 anonim válasza:

Nagyon sokat posztolj, és taggelj!:)

Ha pl. cicás képet raksz ki, írd a taggokhzz, hogy cat, cats, cute, ilyenek:)

keress rá olyan kulcsszavak, amik érdekelnek. Ha pl. a rockzenét szereted, keres rá arra, hogy rock

Ki ad képeket, ami tetszik reblogolod, és ugye kijelzi azt is, hogy ki postolta ki a képet. Nézz szét azokon a blogokon, és ha tetszik, követed. Általában vissza szoktak követni, de ha nem, ne csüggedj%!:)

figyeld, hogy a bekövetett blog, kiktől reblogol képeket, nézz szét azokon a blogokon is, és ha valamelyik tetszik, beköveted.:)

Ilyen egyszerű, legalábbis én így kezdtem:)

Ja, és ha ismerősödnek van tumblija, kövesd be őt is, figyeld hogy ő kitől reblogol, ilyenek:D

Vagy ha van egy blog, ami tetszik, és olyan a témája, hogy mutatja, hogy kiket követ, akkor ott is nézz körül:) Remélem tudtam segíteni!

2013. febr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!