Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az interneten hól tudnám...

Az interneten hól tudnám megtalálni a gépgyártásban alkalmazott tűréseket?

Figyelt kérdés

Sok oldalt találtam ezzel kapcsolatban de egyiken se volt az amit én kerestem. Nekem IT 5-től IT 12-ig kéne minden csap és fúrat (a-tól z-ig, A-tól Z-ig) tűrés értéke úgy, hogy minden tűrés besoroláshoz kűlön vannak a csapok és külön a fúratok tűrése.

Pl.: IT 5 a-tól z-ig (csapok)

IT 5 A-tól Z-ig (fúratok)

IT 5 a-tól z-ig (csapok)

IT 5 A-tól Z-ig (fúratok)



2013. febr. 24. 13:59
 1/5 hypno ***** válasza:

Hát beírod a google-ba és mazsolázol a találatok között.


Én angolul írnám. (International Tolerance (IT) Grades Chart)


És ilyen találatot kapnék az első helyen


[link]

2013. febr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hypno ***** válasza:

Vagy rákeresnék ISO szabvány szerint


[link]

2013. febr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az angol rész nem jutodt eszembe de az a táblázat számomra elég hiányos. Nics megadva, hogy az a tűrés csaphoz vagy fúrathoz tartozik (mert az lényeges) és a tűrésnél nincs ott, hogy pluszba és minuszba mekkora lehet a névleges mérethez való eltérés.

A második meg kicsit részletesebb de számra az is eléggé hiányos. Pl. a b8 nincsen feltünteve a táblázaton ahogy láttam. Amúgy én is megtaláltam ezt a táblázatot mert ismerem a googlet és még vagy 20-30 másik oldalt is megnéztem. De nem találtam azt a táblázatot amit én kerestem. Mert láttam kinyomtatva táblázatot ami az IT 7-hez a-tól z-ig megvolt adva az összes tűrés minuszos és plusszos irányban is. De azért köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 24. 16:31
 4/5 hypno ***** válasza:

[link]

[link]


Ha ezek nem jók, akkor kezdj el emlékezni arra, hogy kinél láttad és kérd el tőle, mert 160 CHF-t illetve ezzel kb. pariban lévő egyéb fizetőeszközöket kérnek értük.

2013. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hasonlóan képzeltem el a dolgot.
2013. febr. 28. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!