Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » D link wifi, már az agyamra megy?

D link wifi, már az agyamra megy?

Figyelt kérdés
A tabomnak próbálom megcsinálni a wifit. Hiába van hozzá a részletes útmutató, összedugom az internet modemet a wifi routerrel, a routert meg a géppel és nem lehet csatlakozni a nethez, mikor meg jelölöm be, hogy milyen fajta az internetkapcsolat (PPPoE) és beírom a felhasználónevet és jelszót nem enged tovább mer azt irja ki, hogy rossz. Valaki segítsen legyen szives, mert nem értek hozzá.
2013. febr. 26. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:

nem tudunk segíteni,

nincs miben,

semmi olyant nem írtál,amire lehetne válaszolni,

2013. febr. 26. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Min jelölöd be a PPPoE kapcsolatot? A routeren?
2013. febr. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ki kell választani, a wifi beállításánál, hogy milyen fajta internetkapcsolatom van. Nekem t-home-os, vezetékes, telefonra van rácsatlakoztatva. Bejelöltem a pppoe választási leehtőséget, beirtam a felhasználónevet, jelszót és azt irta ki, hogy nem jó.

A másik gond viszont az lenne, hogy persze bedugom az internet modemet a wifi routerbe ahova kell, a wifi routert meg bedugom a gépbe, világít rajta minden ahogy kell, de a nethez nem tudok csatlakozni. Remélem valaki meg tudja mondani mi a baja :(

2013. febr. 26. 07:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Szólj egy szakinak!
2013. febr. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Okés! Azért köszi, hogy írtál :)
2013. febr. 26. 07:48
 6/8 pisti84 válasza:

Vannak olyan esetek mit részletesebben le kel írnod, ha itt akarsz válaszokat.

Én a szerverrel 3 délutánt b-el és 3 * 2 órát beszéltem telefonon Pesttel szerver felügyelettel. Sokkal jobb lett, de még mindig nem az igazi.

Szerinted ennyiből ki az aki tud segíteni.(Hozzáteszem nem egy router-t konfiguráltam már be)


Ja és D-link -es routerből van vagy 100 féle és kb. ennyi web-es setup felület......


Ilyeneket, ha megadsz nagy segítség:

Van e előtte másik router?

Milyen net-ed van és hogy csatlakozol hozzá?

stb. -stb


Ha ezeket meg adod akkor is csak lövöldözni fogunk azt vagy eltaláljuk vagy nem. De legalább akkor a céltábla felé .....

remélem segítettem :)

2013. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ki kell választani, a wifi beállításánál, hogy milyen fajta internetkapcsolatom van."


Nem, nem kell. A WAN interfészhez kell kiválasztani, hogy ADSL vagy kábel alapú a csaltkozásod: statikus vagy dinamikus IP-éd van e.


"Nekem t-home-os, vezetékes, telefonra van rácsatlakoztatva."


Akkor ADSL. Már ha ne megy IPs telefon van ott.


"Bejelöltem a pppoe választási leehtőséget"


Ez korrekt.


"beirtam a felhasználónevet, jelszót és azt irta ki, hogy nem jó."


Hát ebben senki sem tud neked segíteni.


"A másik gond viszont az lenne, hogy persze bedugom az internet modemet a wifi routerbe ahova kell, a wifi routert meg bedugom a gépbe, világít rajta minden ahogy kell, de a nethez nem tudok csatlakozni."


Ha valóban ADSL kapcsolatod van, akkor addig nem is fogsz tudni amíg nem jó felhasználó nevet/jelszót állítol be a PPPoE kapcsolatban. Attól, hogy jól csatlakoztatod nem lesz internet, hanem interNYET.

2013. febr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*ne megy = nem egy
2013. febr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!