Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet vki illetéktelenül...

Lehet vki illetéktelenül visszaél a profilommal?

Figyelt kérdés
Facebookon ránéztem az aktív bejelentkezésere a biztonsági beállításoknál és nem a jelenlegi tartózkodási helyem volt oda írva. Azonkívül néztem a régebbieket is az meg egy 3. másik város, ami ugyancsak nem helytálló. Oké, hogy becslés (az van odaírva), de lehet, hogy vki bejárkál a Facebookomba? Vki tapasztalt hasonlót? Mit lehet tenni?

2013. febr. 26. 00:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak simán elcseszi a Facebook a becslését?
2013. febr. 26. 00:25
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges. szerintem a szolgáltató alapján határozza meg.

Esetleg az is lehet hogy nemrégiben eladtál egy okostelót amiből előzőleg nem törölted az adataidat. egyszer énis vettem használtan egy telót és mikor beleraktam a kártyám és föllétem a Fészre egy tök idegen csávó profiljában találtam magam. természetesen azonnal töröltm a készülékből. Jelszócsere minden esetre nem árthat.

2013. febr. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nagyon távoli, akkor esetleg, de pl nekem is írt már ki olyan helyet, ahol sose voltam a közelben sem.
2013. febr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Jelszót azonnal cseréltem természetesen. Meg megszakítottam az összes bejelentkezést. Remélem nem lesz gond. :)
2013. febr. 26. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!