Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook használatához segítség?

Facebook használatához segítség?

Figyelt kérdés
Kezdő facebook-os vagyok, kicsit még "kínai" nekem az oldal..de sokkal jobbnak tűnik, mint az iwiw. olyan alapinfókra lenne szükségem az oldal használatával kapcsolatban, hogy hogyan működik ott pl a részletes keresés? hogyan lehet több fotót is feltölteni? (eddig csak profilképet sikerült) hogyan nézhetem meg, ki jelölt ismerősnek? köszi.
2009. szept. 12. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:

jobboldalt fönn lehet keresni, részletes tudtommal nincs.

ha a főoldalra mész, a "mi jár a fejedben" alatt lehet csatolni képet, videót. jobb fönt a "Kérések" résznél írja ki, hányan jelöltek ismerősnek, rákattintasz és megnézed.

sok sikert :)

2009. szept. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. szept. 12. 11:33
 3/3 anonim válasza:
Képeket tudsz úgy is feltölteni, hogy rámész a saját oldaladra (felül középtől jobbra kicsit), baloldalt az igazolványképed alatt ott van, hogy Fényképek rólam, arra rákattintasz, jobb oldalt felül Fényképalbum létrehozása, létrehozol egy albumot és utána abba tudsz töltögetni.
2010. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!