Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Google-ba beleírt keresésre...

Katona bela kérdése:

A Google-ba beleírt keresésre azt írja, hogy "az Ön számítógépéről mostanában túl sok gyanús parancsfájl érkezik, ezért végtelen sok torzított, értelmetlen szót kell beírnom és továbbta sem jutok tovább. Mi a magyarázat?

Figyelt kérdés
A kép alatt megjelennek különböző IP-címek. Mi a magyarázat

2013. márc. 5. 04:05
 1/7 anonim ***** válasza:
bela,ez érdekes,léci tegyél róla egy képet ide
2013. márc. 5. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
LOL lebannoltak a Googleről? Kemény vagy :D.
2013. márc. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
omg:D miket nézel te a gépről?
2013. márc. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Virus! Zombi lett a géped, azért kéri a google a chaptcha beirását!
2013. márc. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
botnet.........
2013. márc. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Penge2 válasza:
Nekem ugyan ez a problémám :S Már Két vírus írtóval átmentem a gépen meg a Spybotal és még mindig ez van valaki valami ötlet, hogy újra rakás nélkül, hogy lehetne megoldani?
2013. márc. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Penge2 válasza:
Én végigmentem Emsisoft Anti-Malwarrel meg Eset Smart Securityval aztán meg Spybot Search & Destroyyal és mindent leírtottam de ne mváltozott semmi aztán rájöttem egy egyszerű hibát ejtettem :) Ki kell törölni minden előzményt a böngészőből és működni a fog a google ;) Sok szerencsét :)
2013. márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!