Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok PayPallal...

Miért nem tudok PayPallal fizetni, ha eddig tudtam?

Figyelt kérdés
Eddig teljesen simán ment, minden tranzakcióm sikeres volt. A barátnőm is PayPalos, az x-edik számla után kiírta neki, hogy frissítse a kártyáját. Frissítette, azt írta, ez a kártya már regisztrálva van, adjon hozzá újat. Megpróbáltuk az enyémmel, azzal is még kb. kettőt tudtam fizetni, aztán nálam is ugyanezt csinálta. 200 dollárt engedett utalni, a maradék 50-et sehogy sem tudom. Bementem a bankba, ahol fogalmuk sincs, a számlámon van elegendő összeg, a napi limitem is elég magas. Rá akartak beszélni egy dombornyomott kártyára, hogy talán azzal, de a barátnőmé az, és az övével ugyanezt csinálta. A PayPalon nem találok erre vonatkozó leírást, mikor nem enged utalni, is mindössze annyit ír ki, hogy "this transaction cannot be completed". Mi lehet a gond?

2013. márc. 5. 07:13
 1/3 A kérdező kommentje:
"This credit card is already linked to your PayPal account. Please add a different card or go to the Profile tab and choose Add or Edit Credit Card to update your card information." - ezt írja ki
2013. márc. 5. 07:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt másold be amit akkor ir ki amikor nem tudod használni.

Amúgy nálam 1 év után újból hitelesiteni kellett a kártyát a paypalhoz. Lehet neked is ez lesz a hiba. Vagy ha sokat használod érdemesebb lenne lehet business felhasználónak lenned, bár nem tudom az mit tud többet.

2013. márc. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem akkor irta ki a fenti szoveget, amikor lejart a kartyam.


Irj egy emailt a PP-nek.

2013. márc. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!