Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki feltorte a yahoo...

Magelona kérdése:

Valaki feltorte a yahoo messengeremet es nem tudok belepni. Segitene valaki abban, hogy mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Eddig mindig sikerult belepnem, de jelezte, hogy valaki jart rajta es kicsereltem a kodomat. Most viszont feltesz nekem egy kerdest (security question), amit meg ezelott 5 eve tettem be, es nem emlekszem a valaszra. Nagyon szeretnem visszakapni. Kerlek segitsetek.

2013. márc. 5. 08:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Send an email to Yahoo Account Security Department account account-security-help@cc.yahoo-inc.com mentioning the problem.


Just keep in mind that you have to be polite with your writing.


1. Provide them the details of the entire story.


2.Mention the time and date when you accessed your account for the last time.


3.Give the password that you last used to accessed your account.


4. Most importantly provide the all the information you entered when you register your account or just the information when you last updated your account.


5. Wait for the response, do not write several times for they will consider your messages as abuse and harassment. Be patient for you are not alone in this situation.


nem forditottam le,mert valoszinuleg angol nyelvtudas kell a hepldeskhez

2013. márc. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!