Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookos török vírust...

Facebookos török vírust sikerült megkapnom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 napja egyik ismerősöm megjelölt egy videónál, én hülye meg rákattintottam... Utána az idővonalamra tett kb 10 bejegyzést amikben minden ismerősöm bejelölte csak úgy magától, hozzá linkelte ugyanazt a videót. Gyorsan kitöröltem az összeset, erre letiltotta a profilomat. Nagy nehezen sikerült belépnem és nézem, hogy legalább 500 török emberkét követek és a kedvenceim közé is berakott egy csomó oldalt. Nekiálltam, leiratkoztam mindenről, mindenkiről és már kezdtem örülni, ameddig másnap be nem léptem megint és láttam, hogy újból feliratkozott rengeteg emberre. Van olyan, akit már letiltottam vagy 5-ször és még mindig mutatja a bejegyzéseit a hírfolyamomban. Mindezek mellett nem tudok oldalakat like-olni, azt írja, hogy próbáljam később... Nagy idegességemben csináltam egy új profilt, belépek és mit látok? Még egy ismerőst sem jelöltem be, de már követek egy csomó törököt... Valaki tudna tanácsot adni, hogy mit csináljak? Chrome böngészőm van, próbáltam már Firefox-ban is facebookozi, de ott is ugyanaz a helyzet...

2013. márc. 5. 16:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
új értelmet kap a régi mondás: törököt fogtál :)
2013. márc. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mustafa kebab?
2013. márc. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
most tiltottam le valami mohamedet :D
2013. márc. 5. 17:21
 4/13 anonim ***** válasza:
mert Allah nagy és Mohamed az ő vírusa
2013. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
azért viccen kívül valaki írhatna valami hasznosat is...
2013. márc. 5. 18:19
 6/13 anonim ***** válasza:

de már követek egy csomó törököt...



azta ...csak most olvastam vegig...

a haver mellettem ugy rohog ,esik le a szekrol


tovabb adhatom a kerdest mas forumon is ???


ez kegyetlenul jooooo

2013. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én is csak röhögni tudok rajta de elég irritáló hogy nem lehet letiltani őket :D
2013. márc. 5. 18:26
 8/13 anonim ***** válasza:

na okes


nem vagyok a facebookban otthon ,de el kell kezdened lebontani az op.rendszered:

vagyis bongeszocsere,ccleaner,malwarebyte,ad-aware, rendszervisszaallitas ,teljes rendszer scan ,usb scan,ha lehet internetkapcsolat nelkul...vegul op rendszer ujrahuzas ( adatmentes persze ha kell)

az utolso a vegso opcio ...nem kell vegig vinni csak

ha nincs valtozas....meg persze ha megakarod tartani a torok haverokat ,akkor targytalan


es ha van lehetoseged hivj egy havert ,hogy segitsen

2013. márc. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az első értelmes választ!
2013. márc. 5. 18:40
 10/13 anonim ***** válasza:

bocs


de nagyon poenos pacban vagy ,


de egyszer minden happy veget er..



kitartas es sok sikert! ;-)

2013. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!