Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom kitörölni a...

Hogyan tudom kitörölni a szavakat amiket eddig beirtam a google-ba?

Figyelt kérdés
régen volt a bal felső sarokba egy lyen kis valami oda lehetett kattintani, és megnézni hogy eddig mik lettek beirva. most új gép van itt nincsen ilyen. de nem akarom hogy mások meglássák hogy miket irtam be.
2009. szept. 12. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát próbáld meg az Eszközök/Személyes adatok törlése. Nem tudom biztosra hogy eltűnnek e. Nekem általában ha így törlök nem szoktak megmaradni, de hátha majd a többiek tudják, mert ez engem is érdekelne.
2009. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Kijelölöd és Delete gomb!
2009. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
78%
Attól függ milyen böngészőt használsz de általában nem a google-ban van a megoldás, hanem az előzmények törlése tájékán kell hogy legyen. Nekem Avant Browser van és ott egyszerűen az előzmények törlésénél kijelöltem hogy amikor bezárom minden beírt szót kitöröljön.
2009. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 JimmyJoe ***** válasza:
82%

Én még megtoldom az előttem szóló válaszát:


Kattintasz egy balost a Google üres szövegmezőjében. Ekkor egy lenyíló ablakban kilistázza az eddig beírt összes keresőszót. Nem kell minden egyes szót kijelölni, csak ráviszed a kurzort a legelső szóra és egész egyszerűen nyomva tartod a DELETE gombot! Ha jó sok keresőszót kell törölni, akkor eltarthat egy darabig, míg az összes kitörlődik.

2009. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!