Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdekelne, hogy lehet-e a...

Érdekelne, hogy lehet-e a Facebookon 2 személyt úgy beállítani. Hogy egymást ne lássák. és a bejegyzéseiket sem! . Nekem jó ismerőseim, de egymást nem bírják. Ne is lássák hogy az ismerőseim között van a másik?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez rajtuk múlik, hogy az ő beállításaik milyenek.
2013. márc. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azokon nem tudok változtatni.....de én azt szeretném hogy egymást ne lássák........ha beteszem egy zárt csoportba őket külön....az nem jó ????
2013. márc. 6. 10:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Az egyedüli amit esetleg tehetsz, ha letiltod, hogy az ismerőseid lássák, kik az ismerőseid.
2013. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát......az feltünő akkor......ha senkit nem látnak.....de ha ez van akkor ez lesz......köszi !!
2013. márc. 6. 11:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyiküknek le kell tiltania a másikat és máris nem fogják látni egy más bejegyzéseit, sőt a profilját sem (még rákeresve sem).
2013. márc. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen....ezt tudom...de én akartam úgy csinálni....hogy nálam ne lássák hogy az ismerőseim mind a ketten !!!
2013. márc. 6. 11:10
 7/10 Pj0tr ***** válasza:
Miért nem írod ki konkrétan, hogy két vasat tartasz a tűzbe, de nem akarod, hogy tudjanak egymásról? :D
2013. márc. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert nem vagy Te olyan hülye......tudod Te magadtól is !!!! :-)))))))
2013. márc. 6. 13:46
 9/10 Pj0tr ***** válasza:

Több buktatója is van ennek szerintem.

Egyrészt ha ennyire fb-n éltek, akkor para, nem jelölöd meg hogy kapcsolatban vagy vele.

Másrészt, ha az egyik ír az üzenőfaladra, akkor azt nem te határozod meg teljesen hogy a másik lássa-e, főleg ha egymásnak be vannak jelölve. A saját írásaidat tudod szabályozni.

2013. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem.....nem jelöltem meg egyiknél sem hogy kapcsolatban vagyok !!....de azt kellene valahogy elérnem....hogy egyik se láthassa a másikról hogy az ismerőseim között van !....hát en nem fog menni nekem....asszem...:-))))
2013. márc. 6. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!