Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az a Pottermore, és hogy...

Mi az a Pottermore, és hogy lehet oda bekerülni?

Figyelt kérdés

Nagy Harry Potter rajongó vagyok.

Már hallottam a Pottermore-ról,de nem igazán tudom,hogy mi az.

Azt is hallottam,hogy bekerülni se könnyű.

Pontosan hogy megy ez az egész?:)


2013. márc. 7. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Mire vagy kíváncsi, amire a Google nem ad választ?
2013. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
De hogy is nem,baromi könnyű be kerülni oda!REGISZTRÁLJ ÉS MEG TOD nem fogom neked ide irogatni fél éven át
2013. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felregisztrálsz, és már bent is vagy, ennyi a titka.


A köünyv szerint van mgcsinálva, fjezetekre bontva. Az első könyv asszem 7. fejezetében kitöltesz 1 tesztet, és berak a 4 ház valamelyikbe.

2013. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csak regisztrálni kell, rémhír az, hogy nem lehet bekerülni. Magában a történetben haladsz előre fejezetenként, közben van egy saját karaktered, akinek megvan a pénze, pálcája, háza, tárgyai, stb. A nicknevedet generálják, tehát nem választhatsz a könyvben lévő szereplők közül. Vannak J.K. Rowlingos háttérinfók, mini játékok, pl. kerti törpétlenítés, gyűjthetsz csokibékakártyát és mindenízű drazsét, pontokat is szerezhetsz a házadnak ha sikeresen elkészítesz egy bájitalt, vagy párbajozol egy másik házból való diákkal.

A grafika nagyon szép, hangoskönyv részlet is van néha, sok érdekes dolog, ami a könyvben nem volt benne.

2013. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!