Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on hogyan tudom...

Facebook-on hogyan tudom publikálni idővonalamat?

Figyelt kérdés
Adatvédelmi beállításnál csak azt engedi, hogy ismerősöm ismerősei látják és nincs ott az, hogy mindenki. Régen ott volt nem tudom hova tűnt. Valami ötlet?
2013. márc. 8. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
"Amíg nem érted el a 18. életéved, addig extra lépéseket teszünk az adataid védelme érdekében."
2013. márc. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ajj és tényleg. Elmúltam már 18 csak, itt 17 éves a profilom, mert ezen csak megosztok dolgokat a munkám miatt. Nem is engedi megváltoztatni. Na de jó._. Nem baj köszi a választ, legalább már tudom, mi volt az oka eléggé felkurta agyamat:D
2013. márc. 8. 12:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben írtam a facebook vezetőségnek, ráadásul magyarul indokoltam meg, hogy elírtam egy évet véletlenül és átírták születési dátumot!:D
2013. márc. 10. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!