Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet lekérdezni az ip...

Hogyan lehet lekérdezni az ip cím ismeretében, hogy egy adott szerveren milyen domainek futnak?

Figyelt kérdés
2008. jún. 8. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
tudtommal egy weblapot lehet lekérdezni milyen ip-n fut de hogy visszafelé ezt lehet-e, kötve hinném.
2008. jún. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát bírósági végzéssel a szerver üzembentartójától lehet lekérni hogy mi a weblapcím. Amennyire én tudom nincs más módja.
2008. jún. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igazából sehogy.


Az ip az egyedi, de egy ip-hez több domain is tartozhat.

Ahoz, hogy minden hozzá tartozó domaint megtudj elvileg a világ összes dns-ét meg kellene kérdezni, hé ti hogy ismeritek ezt az ip-t?


egyszerű példával illusztrálva:

Kovács Géza (személyi szám: 1770608332) (nem tudom van-e ilyen, ha igen, bocsi) egy konkrét személy. De ha meg akarod tudni hányféle módon nevezik, akkor mindenkit meg kellene kérdezni aki ismeri.

Akkor megkapnád az összes ilyet pl.:

Apu

A fiam Géza

Férjem

a Kovács a beszerzésről

Kovács a főnököm.

a Petike apukája

stb.

2008. jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!