Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért omlik össze állandóan...

Baccardi01 kérdése:

Miért omlik össze állandóan (napi több alkalommal is) a Chrome böngészőm?

Figyelt kérdés

Napjában többször, minden előzmény nélkül összeomlik a Chrome-om, újra kell indítani. Már letöltöttem a legújabb verziót és CCleaner programmal is próbálkoztam. Sajnos ezek a megoldások nem segítettek. :/

Van valami ötletetek?

Kérlek benneteket iolyat ne írjatok, hogy használjak más böngészőt!



2013. márc. 10. 06:42
 1/6 gajcsu ***** válasza:
Orbitális exploit a népszerű webböngészőkben ez lehet a hiba hogy olyan helyre mentél fel hogy teleszemetelte a winyot
2013. márc. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mit lehetne tenni? Hogy lehetne javítani?
2013. márc. 10. 10:13
 3/6 Lajos54 ***** válasza:

Újratelepítés előtt, a szabályos eltávolítás után (Vezérlőpult-Programok hozzáadása vagy eltávolítása) keress rá a gépeden, és a Chrome "ottfelejtett" mappáját (mappáit) manuálisan töröld. Ebben (ezekben) benne vannak a különféle beállítások, letöltött "ideiglenes fájlok stb. Végső esetben még egy Registry tisztítás is jót tehet.

Csak ezután telepítsd fel az új változatot.

2013. márc. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. márc. 11. 20:02
 5/6 anonim válasza:
működik úgy?
2013. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem.

Végül is újra raktam a laptopomat.

2013. márc. 16. 05:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!