Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettem egy tplink 88040b...

Fcbpetya kérdése:

Vettem egy tplink 88040b routeres modemet és nem tudom beállítani, hogy menjen, pedig mindent úgy teszek, ahogy irják, mutatják?! Win7-em van és t-online, adsl netem. Segítséget kérek!

Figyelt kérdés
pontos leírást szeretnék kérnék ha valaki tudna!

2013. márc. 10. 16:23
 1/6 anonim válasza:
Valószínűleg egyetlen gomb van, amit elfelejtesz megnyomni. Nálam is sokáig ez volt a probléma, hogy nem jöttem rá melyik gombot kell megnyomni ott. Próbálkozz
2013. márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

melyik gomb? az on/off,be van kapcsolva! ;) más gombot nem látok!

nem lehet az ,hogy le kell törölnöm a tárcsázós csatlakozásom és újtenni/csatlakoztani ezzel a modemmel...! egyszerűen nem jövök rá,és haver sem,pedig ő vágja a gépet,minden jól van még sem jó! az internet jel sosem gyúl ki,ha kigyúlna akkor lenne net...:)

2013. márc. 11. 12:38
 3/6 Lajos54 ***** válasza:

Ezt a típust ugyan nem ismerem (a Google-val sem találtam), de valószínűleg ott lehet a bibi, ahol sejted is. Lényegében az eddigi kapcsolatod HELYETT ezen a kütyün kell beállítani a kapcsolatot. Vagyis ennek kell bejelentkeznie a szolgáltató felé a megfelelő felhasználónévvel és jelszóval, telefonszám beállítása stb. Régen volt már ADSL-em, de valami rémlik, sokkal bonyolultabb volt, mint manapság a kábelnet idején.

Ez ugyan XP-re szól, de gondolom nincs lényeges különbség a win.7-nél sem: [link]

2013. márc. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem TD-8840T -nek az AnnexB -s változatára gondolt a TD-8840B -re.

Paramétereket beállítottad a szolgáltatódnak megfelelően (VPI,VCI)?


(T-Home területen: VPI=1, VCI=32. Invitel területen: VPI=8, VCI=35).

2013. márc. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen beállítottam mindent! rainman és 1-2 router beállítást néztem már neten és úgy is csináltam. amit nem csinálta még az,hogy mac clone-zam és dns-hez(nem tudom mi) nem nyúltam... idegesít nagyon.
2013. márc. 14. 07:54
 6/6 A kérdező kommentje:
jah,és elírtam a címben a tipust,ez a helyes: TP-link 8840b
2013. márc. 14. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!