Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on Hogy lehet visszak...

Pamkutya8 kérdése:

Facebook-on Hogy lehet visszakeresni a legelső üzenetre?

Figyelt kérdés
2 hónapja beszélek egy lánnyal..és visszaszeretném nézni..mi volt az első héten..:D valaki tudna segíteni?
2013. márc. 11. 17:12
 1/5 anonim válasza:
Kérd el a lánytól.Ha esze volt azonnal mentett mindent:D
2013. márc. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

az üzeneteknél csak az övét hozod be

majd felmész és hozza a régieket, amikor felérsz liírja mennyi van, na addig mész felfelé ( értelemszerűen )amíg azt nem találod, amit keresel N

2013. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is akarnám onnantól olvasni de szerintem két napig kéne folyton felfele görgetni vagy több hogy elérhető legyen:D
2013. márc. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pont ezt akarom elkerülni..tudom hogy ha görgetem ..akkor oda érek..! de már rengeteget beszéltünk..:D 3 napig görgethetném..én is kb....nem lehet ezt valahogy máshogy megoldani??:/
2013. márc. 11. 18:09
 5/5 bellamano válasza:
100%

Sziasztok!

Meg találtam hogy hogy lehet, mivel én is a legelső beszélgetést akartam megtalálni a 89767-ből..

Ha bemész a beszélgetésetekbe legfelül a "műveletek" mellet van egy nagyító rákattintatok és írjatok be egy szót mondjuk egy "szia"-t és akkor kidobja a találatokat és az idő pontot amikor volt.. ha nem látjátok azt amit kerestek akkor az alján láttok egy ilyet " show .. more results" és tovább kereshetitek az időpontot amikor a beszélgetés történt! Remélem segítettem :)

2013. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!