Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért jelennek meg ismeretlen...

Miért jelennek meg ismeretlen oldalak postjai a főoldalamon, úgy mint "javasolt bejegyzés" ha soha nem likeoltam és hogyan lehet ezt megszüntetni? Vagy nem lehet?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
A böngésződben? Vagy mégis hol?
2013. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen... amikor megnyitom a kezdőlapot, a hirfolyamban ahol az ismerősok frissitései vannak, beékelődik mindenféle szemét oldal és felajánlja hogy lájkoljam... eléggé zavaró
2013. márc. 11. 23:07
 3/6 anonim ***** válasza:

"hol az ismerősok frissitései vannak,"


Hát hallod, milyen böngészőt használsz?

Nekem pl google chrome-om van és semmiféle ismerőseimet nem mutatja szerencsére, meg semmiféle idegen oldalt. El nem tudom képzelni ezek alapján,hogy miről lehet szó.

2013. márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ilyenek>>>> [link]
2013. márc. 11. 23:14
 5/6 anonim ***** válasza:

ja fészbúk. Azom nincs, így már értem miért nem értem.

Amúgy gondolom ha az oldaladon vagy hol a saját adatlapodnál kiveszed az oldal "tetszését" akkor nem lesz ott.

De fb-al kapcsolatban tényleg nem tudok semmi okosat mondani.

2013. márc. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez a baj hogy semmi közöm az oldalhoz mégis tele pakolja nekem a falat és nem tudom kikapcsolni sem. de azert kösz
2013. márc. 11. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!